środa, 8 listopad 2017

TITAN

Tworzymy ciągle nowe projekty. Badania nad każdym rozpoczynamy od stworzenia koncepcji w postaci rysunków i założeń konstrukcyjnych. Na tej podstawie wykonujemy wzorce, które optymalizują każdy obiekt i możliwości alternatywnych wariantów. Poniżej prezentujemy projekt stołu kolekcji DESIGN DUE. Jego nazwa to TITAN.

blog

Blat wykonany ze starej dębowej krokwi. Wymiary blatu: 2 metry długość, 1 metr szerokość, grubość 10 cm. Nogi stołu to układ 8 asymetrycznych, starych krowki o różnych grubościach. Podstawa stołu to dębowa deska o grubości 7 cm.

Tradycyjnie, opisując stoły zastanawiamy się nad tym, jakie wino należałoby otworzyć i wypić przy tym stole. Sprawa jest oczywista. Otwieramy coś ciężkiego. Na przykład czerwone wino z Marchii. Z tego regionu preferujemy producenta Le Caniette. Kiedyś kosztowaliśmy zjawiskowe wino Nero di Vita z rocznika 2000. To epickie wino, o zapachu sadzy i smaku smoły. Potężnie zbudowane, mimo wieku. Popatrzmy na stół TITAN, to wizualizacja smaku wina Nero di Vita.

DUE

Dodaj komentarz